Hakkımızda 

Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan, yaz-kış demeden her türlü hava koşullarında hizmet veren firmamız, etkili çalışma kapasitesiyle ve son model araç filosuyla hizmet vermektedir. Kartal’da hizmet veren firmamız, kurulduğu günden itibaren, en iyi hizmet parolasıyla çalışmaktadır.

Depolama

Firmamız, herkes için sorun olan depolama işlemlerini, profesyonelce yapmaktadır. Fazla eşyanız için bir yer tutmanız size pahalıya patlayacağı gibi, aynı zamanda güvenlik konusunda sıkıntılı olacaktır. Tuttuğunuz yere eşyalarınızı götürmek için yine bir araç gerekecek. Sizi bütün bu sıkıntılardan kurtaran firmamız, bütün fazla eşyalarınızı, sizin yerinize, özel depolama sistemleriyle depolamaktadır. Depolama işlemlerinin başarılı ve etkili olması için, hassas eşya kutuları, ambalajlar ve özel yöntemler tercih edilmektedir. Şoförlerimiz gibi, depolama görevlilerimiz de, eşyaların özelliklerine göre kolileri dizmektedir. Siz özel olan bölümde, eşyalar özenle istiflenmektedir. Bu istifleme işlemlerinde, türe göre sınıflandırma, listeleme ve diğer konular özellikle takip edilmektedir. Pratik hizmet anlayışını takip eden firmamız, güvenlik işlemlerinde kamera kullanmaktadır.

Ofis Taşıma ve Ev Taşımakta

Ofis ve ev eşyası taşıma işlemlerinde, bizim için en önemli nokta, eşyaya göre kutu tercihi ve bu eşyalara ait kutuların özel olarak istiflenmesidir. Asansörlü taşıma hizmeti de sunan firmamız, ofis ve ev taşıma hizmetlerinde, kalifiye eleman tercih etmektedir. Elemanlarımız, konusunda oldukça başarılı oldukları için, takım görüntüsü oluşturarak, her hangi bir kargaşaya meydan vermemektedirler. Bu işi benimsemeyenleri ve meslek edinmeyenleri ekibinde barındırmayan firmamız, istediğiniz mükemmel çözüm yöntemlerini sunmaktadır. Eşyaların özel paketlenmesi ve istiflenmesi ofis taşıma ve ev taşıma işlemlerinde en önemli konudur. Söz verilen zamanda eşyaları teslim eden ekiplerimiz, taşıma işlemlerinde en uygun zamanınızı tercih etmektedir. Mesai dışı zamanlar ve tatil zamanları, ekiplerimizin çalışma zamanlarıdır. Ev veya ofis taşıma hizmetlerinin başarılı ve etkili olması için, bu konuda tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz, bütün hava şartlarında hizmet verebilmektedir. Şoförlerimiz, buzlanma, sis ve benzeri kötü hava şartlarında, sorun yaşamadan ev veya ofis taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizin için her türlü nakliye hizmeti veren firmamız, taşınmasını istediğiniz eşyaları, güvenli bir şekilde taşımaktadır.