Ev Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde tecrübenin güvenle buluştuğu firmamız kurulduğu günden bu güne taşıdığı eşyaları kendi malı anlayışı ile istenilen noktaya ulaştırmıştır. Bu günden sonrada hizmet taşıma işlemini en titiz eller ile yapma gayretini gösteren Göktürk depolama her zaman emniyetli eşya taşımacılığın ilk adresi olmaktadır. Kurumsal bir işletme olma özelliğine sahip firmamız en alt kademedeki elemanından en üst seviyedeki yönetim elemen kadrosuna kadar müşteri menfaatlerini düşünerek hizmet üretmektedir.

Eşya Depolama Hizmetinde İstifçiliğin Önemi

Evden eve nakliyat hizmetlerini yürütürken, eşya depolama hizmetini de itina ile yapmaktayız. Bu sektördeki tecrübelerimiz ve müşteri yorumları en kaliteli işçilikleri yapmamıza referans oluşturmaktadır. Eşya depolama işlerinde kullanılan elmanlar her eşyanın detayını bilen kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede mobilya depolama işleminde uygulanan yöntemler ile beyaz eşya depolama işlerinde uygulana yöntemleri tamamen birbirinden ayırmaktadırlar. Hangi eşya üstte kalacak, hangi eşya altta kalacak çok iyi bilen eleman kadromuz, depolanan eşyalarını uzun süre emniyetli şekilde muhafaza edilmesine katkıda bulunmaktadır. Eşya depolama hizmetini yerine getirirken öncelikle kapalı mekanlar tercih edilmektedir. Doğa koşularına karşı en iyi şekilde koruma sağlayan depolarda güvenli şekilde depolama hizmeti verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Faaliyetlerinde Firma Yüzü

Evden ev nakliyat hizmetlerinde firma yüzü çok önem arz etmektedir. Çünkü bir ev eşyası taşıtma ihtiyacı duyan kişi öncelikle firmanın daha önce yaptığı işlerin yorumuna bakmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları için kurulan web sitesi içeriğinde yer alan yorumların olumlu olması firmanın eşya sahiplerine karşı olan yüzünü yansıtmaktadır. Firmamızın web sitesi tamamen e nakliyat esaslarını taşıyan bir yorum sayfasına sahiptir. İşte burada önemli olan nokta budur. Biz firma olarak asla sahte yorumlar oluşturmadan müşteri portföyümüzü geçici olmaktan kurtarmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Esaslarımız ve Hedeflerimiz

Profesyonel nitelikte en hızlı çözümleri üreten bir evden eve nakliyat firması ve eşya taşıma firması olmayı hedeflemekteyiz. Profesyonelliğimizi;

  •  Eşya sigortalama hizmeti
  •  Nakliyat sözleşmesi
  •  Paketleme işlemleri,
  •  Asansörlü eşya taşıma hizmeti
  •  Antika eşya taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ve diğer tüm kollarda tecrübelerimizle güvenli taşımacılık anlayışını tam anlamı ile benimsetme esasları çerçevesinde yansıtmayı hedeflemekteyiz.